GRAND-PRIX I NAJLEPSZY STAND KARTONOWY NA GALI POS STARS 2020 ZA REALIZACJĘ NORD ADVENTURE
Innowacyjna paleta EKO
Zadbajmy wspólnie o naszą planetę Produkujemy z tektury z odpowiedzialnych źródeł FSC® C136293
NAGRODA ZA NAJLEPSZY STAND ROKU 2017 NA GALI PRIVATE LABEL PACKAGING ZA REALIZACJĘ GANG ŚWIEŻAKÓW 2
zamknij [x]
O nas O Firmie
Produkcja naszej firmy obejmuje:

Firma SEPPA specjalizuje się w tworzeniu i produkcji standów i materiałów POS.

Nasza firma od 2006 roku zapewnia czołowym firmom polskim i zagranicznym najwyższej jakości wysokonakładową produkcję dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

SEPPA to obecnie ponad 10 000 m² powierzchni produkcyjno-magazynowej oraz stale powiększany i unowocześniany park maszyn zapewniający wysoki standard realizacji.

Kolejną ważną gałęzią działalności jest produkcja w 100% ekologicznych palet EURO z tektury falistej o bardzo dużej wytrzymałości. Nasza firma jest producentem komponentów ekologicznych palet kartonowych IKEA.

Dzięki stale rozszerzanej ofercie zapewniamy pełną obsługę na każdym etapie realizacji. Począwszy od fazy koncepcyjnej, poprzez projekt konstrukcji, opracowanie graficzne, wizualizacje, testy prototypów, aż do finalnej produkcji.

Inwestycja technologiczna

Na początku 2012 roku Seppa skorzystała z dofinansowania, które niezbędne było do wzmocnienia innowacyjności i konkuren­cyjności firmy poprzez wprowadzenie do przedsiębiorstwa innowacyjnej technologii wytwarzania bloczka z tektury falistej.

Inwestycja obejmowała zakup gruntu, budowę budynku produkcyjnego oraz

magazynów, zakup niezależnych urządzeń oraz wdrożenie nowej technologii.

Paleta kartonowa

Jesteśmy pomysłodawcami i producenta­mi palet kartonowych. Wyłączność na produkcję naszych palet poparta jest certyfikatami i patentami.

Produkcja oparta jest na maszynach opracowanych przez firmę Seppa. Nasza firma zdobyła prestiżowe wyróż­nienie,

nagrodę SYMBOL 2013 za projekt palety kartonowej oraz nasz wkład w ekologię.

Dotacja

Projekt jest współfinansowany ze środków EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO oraz ze środków budżetu województwa kujawsko-pomorskiego w ramach REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO na lata 2007-2013

Nasi klienci to firmy, które cenią sobie najwyższą jakość usług, profesjonalizm oraz terminowość. Wśród nich są takie firmy jak: